Setkání Karla Abraháma s fanoušky

Včera se uskutečnilo na Masarykově okruhu setkání Karla Abraháma s fanoušky. Za velmi slušné účasti téměř stovky posluchačů, mezi nimiž nechyběly i známé osobnosti mimo jiné známý brněnský fotograf Marek Paulíček nebo středoevroský šampion Michal Prášek.

Karel v první části pohovořil o uplynulé sezoně svého působení v týmu Milwaukee v MS superbike a také o testech motocyklu KTM Moto GP. Na přání protagonisty nebudu zveřejňovat žádné podrobnosti. Nicméně ze slov samotného Karla vyplynulo že příprava motocyklu a jeho fungování v průběhu sezony byly značně komplikované. Na víc tým v dlouhé letní předtávce netestoval. To vedlo k tomu že Karel se rozhodl již v půběhu sezony tým opustit a hledal si nové angažmá.Jednal s několika týmy v MS superbike a pak se naskytla možnost vrátit se do Moto GP. A to do španělského týmu Pul&Bear Aspar team. Pak následovaly otázky přítomných směrované na Karla. Zmínil bych pouze jedinou, kterou položil asi šestiletý chlapec. “Na co myslíš Karle když padáš” Karel tuto situaci zvládl bravurně a ač by normálně odopvěděl dvěma slovy. Tak vzhledem k  věku tazatele odpověděl vtipně a dvěma větami.

Po krátké přestávce, při které byla možnost občestvení, se Karel rozhovořil o testech v Jerezu a svém novém týmu. O technicích se kterými bude spolupracvat. a také o novém týmovém kolegovi Čpanělském jezdci Alvaru Bautistovi. V první den testoval Ducati model 2014 a druhý den Ducati 2015 na které bude startovat v následující sezoně.

Padla otázka proč bude Bautista startovat na Ducati model 2016. Proč tomu tak je Karel odpověděl: Jednoduše proto že Ducati má dost týmů a nestačí vyrobit dostatečný počet motorek.

Pohodový večer, probíhající v přátelské atmosféře byl zakončen serií otázek.

img_1832 img_1848 img_1853 img_1862

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

foto: Dominik Nikola Welch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..