6. závod MP+MSR Vysoké Mýto

O víkendu se uskutečnil šestý, předposlední díl seriálu Moravský pohár a Mistrovství Slovenské republiky v kartingu. Treningy se a kvalifikace se jely v sobotu za slunečného a teplého počasí. Na neděli si tentokrát pořadatelé sluníčko neobjednali a zřejmě u Svatého Petra nezabral tentokrát ani úplateček.

Takže pršelo občas chcalo jak  řekl pan Kemr v jednom známém filmu. Naštěstí a to je můj názor to na kvalitě závodů nic neubralo. Budu se věnovat opět třídám mě blízkým a to je KZ senior a veterán a KZ. Po nějaké době se za volantem objevil bývalý český šampion a vynikající jezdec Jirka Bečička, který ale závod nedokomčil. První jízdu která se jela opravdu za obtížných podmínek vyhrál Beďa Teichmann,  který se stal také celkovým vítězem třídy FC senior druhý dojel Roman Dobšovič a třetí místo obsadil Marek Skřivan.Ve třídě FC veterán zvítězil Petr Klíma před Gyulou Buzasem a Beďou Davídkem.Ve třídě KZ se v první jízdě nedařilo polmanovi Dominikovi Javůrkovi a skončil čtvrtý nicméně na další dvě jízdy poladil a v obou zvítězil, určitě za vydatného přispění přítelkyně Sabiny nebo Pepy Kališe…. a stal se také celkovým vítězem MSR na bednu hodoprovodili v pořadí druhý Martin Konopka a třetí Nico Neumann.V Moravském poháru zvítězil v KZetkách Dan Paprskář před Katkou Žůrkovou a třetí dojel Atila Knézel.

Pořadatelům bych tentokrát vytknul pouze počasí protože na mě pršelo ale berte to s rezervou ten Sv. Petr na to má svůj názor a uplatit se nedá.

Kopletní foto je jako obvykle ve fotografiích a výsledkový servis je pod odkazem ZDE

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..