Křest knihy MISTOVSTVÍ SVĚTA MOTOCYKLŮ 2015

U příležitosti vydání 18. Ročníku knihy Mistrovství světa motocyklů 2015

Známého brněnského fotografa Vladimíra Rejdy,se konala 1. prosince v brněnském Zemském muzeu již tradiční autogramiáda které se zúčastnili přední čeští motocykloví jezdci jmenovitě:

Jakub Kornfeil, Ondřej Ježek, Jakub Smrž, Matěj Smrž, Michal Prášek, Michal Filla, Jan Halbich, Michal Šembera, Martin Gbelec, Kamil Holán a Romana Tomášková.

Na úvod proběhla improvizovaná tisková konference kde jezdci před plně zaplněným sálem pohovořili o tom jak jsou spokojeni se právě skončenou sezonou a představili svoje plány na sezonu příští. Mezi přítomnými v sále bylo možno spatřit také bývalé úspěšné brněnské jezdce Jrku Mrkývku mladšího nebo Karla Haniku Staršího nebo bývalého kartingového závodníka Pavla Gelnera a v nepsolední řadě i mého bývalého závodního mechanika Pepi Svačinu a mnohé další. Autogramiáda byla doplněna pěkným kulturním programem v podání J.A. Kronka a Andrei Jiskrové.

Dle plánu našich jezdců na příští sezonu se mají motocykloví fandové v následující sezoně opět na co těšit. Na závěr nezbývá než poděkovat Vladimíru Rejdovi za krásnou knihu a za skvěle zorganizovanou akci.

A na úplný závěr bych si dovolil všem jezdcům popřát slovy Vladímíra Jirůška, který bohužel už není mezi námi, takže vážení jezdci a všichni kdo tomu fandíte mechanici, doprovody a fandové silnice

FULL A FURT KOLAMA DOLŮ

MCC_0658 MCC_0657

MCC_0693 MCC_0687 MCC_0686 MCC_0684 MCC_0680 MCC_0677 MCC_0671 MCC_0668 MCC_0667 MCC_0659 MCC_0654

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..