Závody ETCC BOSS GP Superkart

V neděli 6. 9. 2015 se konaly v Brně závody ETCC  BOS GP a Superkart v Brně za chladného počasí odstartoval nedělní program závod formulových vozů BOSS GP který vyhrál pole man ze včerejška Ingo Gerstl v tomto závodě padl letitý traťový rekord který vítěz překonal časem 1:39,093.

V závodě Superkartů zvítězil opět český jezdec a letošní mistr Evropy v této třídě Adam Kout.

První závod ETCC ovlád slovenský pilot Maťo Homola ve druhém závodě kdy si prvních osm jezdců vyměnilo přadí na startovním roštu vyhrál Dusan Borkovic

Kompletní výsledky jsou v sekci výsledky v galerii také naleznete nové fotografie z dnešního dne.